Úvod \ Jedle - 100% silice
Topvet - Jedle - 100% silice
Jedle - 100% silice
Jedle aktivuje dýchání, má antiseptický účinek, rozpouští hleny a čistí vzduch. Je vhodné jedli přidávat do kompozic k celkové masáži při pohybových obtížích.
Nepoužívejte u osob s onemocněním ledvin, jater nebo trávicího ústrojí. Léčba vůní má bohatou a dlouhodobou tradici. Čich je první ze smyslů, které člověk po narození používá k seznámení s okolním prostředím. Vůně v nás spouští celou řadu emocionálních reakcí. Otisk vůní se ukládá do paměti pevněji než tvar nebo název rostliny. Využití silic v aromaterapii ke zmírnění potíží, ne však k léčbě závažných chorob. Olej je možno používat k inhalaci, koupeli, masáži, do aromalampy. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku.
Použití:
- nachlazení,kašel
- bronchitida
- astma
- pohybové problémy
Dávkování: Aplikujte pár kapek do aromalamp, přímo do koupele nebo do masážní emulze.
Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte u osob s onemocněním ledvin, jater nebo trávicího ústrojí.
Balení: 10ml
Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.
Nový komentář ke zboží
Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.
Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.
Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.